MİSYON & VİZYON

Kazandığı toplumsal güven ve yenilikçi yaklaşımlarıyla, farklı sektörlerinde güncel analiz ihtiyaçlarına cevap verecek kabiliyette bir organizasyona sahip olmayı, şubeleşmeyi, marka değerini uluslararası alanda da duyurmayı arzu etmektedir.

  • MİSYON

    MİSYON

    Tarafsız, bağımsız 3. Taraf Laboratuvar olan Aday Laboratuvarları, bireysel ve/veya kurumsal tüketici farkındalığını attırarak, kendisini güvenilir kurum, standart ve metodlarla destekleyerek, sermayesini toplum menfaatlerini gözetecek şekilde kullanan, var olduğu sürece ticari ve ahlaki değerlere sadık kalarak bilimsel hizmet verme amacı ile yola çıkmıştır.

  • VİZYON

    Asıl hizmetin, numune kabul aşamasından sonra başladığı bilinci ile raporlama sonrasında devam eden hizmetlerle uzun süreli ilişkiler kuruyoruz. Numune alımından, raporlanmasına kadar geçen süreçlerimizi yönetirken, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından sertifikalandırılan, TS EN 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için gerekli olan genel şartları yerine getirerek gıda ve yem ürünlerinde ayrıca bu ürünlere temas eden ürünlerinde analizleri yapılmaktadır. ISO 17020 Uygunluk değerlendirmesi - Çeşitli tiplerdeki muayene kuruluşlarının işletimi için gerekli şartlarıda yerine getirerek, Basınçlı Kaplar ve Kaldırma-İletme Ekipmanları Periyodik Kontrolleri ve Elektrik Ölçümleri gibi kontrollerde laboratuvarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

    VİZYON