KARİYER

Her geçen gün büyüyen bünyemizde yer almak ister misiniz?

 • PAYLAŞIN

  HEYECANIMIZI PAYLAŞACAK İYİ İNSANLAR ARIYORUZ!

  Aday Laboratuvarları olarak büyük ve küçük değerlerin gücüne inancımız tamdır. Tam da bu sebepten dolayı kurulduğumuz günden bu yana iş ortamımızda çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok ‘’iyi insan’’lar ile çalışıyoruz. Bilgi ve deneyimlerini yeni nesillere aktaran tecrübeli kişiler, her zaman ilk gün ki heyecanımızla yola devam etmemizi sağlayacak genç nesilleri bünyemizde bulunduruyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.
  Açık ve dâhil edici yaklaşımlarımız ile geleceğimize katkıda bulunuyor ve verimli çalışmayı prensip edinerek laboratuvarlar grubumuzu her gün bir adım ileriye taşımayı kendimize ilke ediniyoruz ve aslında işimizi ‘’iş’’ olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Çünkü biliyoruz ki; analizlerimizin doğruluğu ve güvenilirliği toplumun büyük bir kesimini ilgilendiriyor.

 • ADAY LABORATUVARLARI GRUBU AİLESİNE NASIL KATILABİLİRİM ?

  Her geçen gün büyüyen Aday Laboratuvarları Grubu ailesine yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, takım çalışmasını seven arkadaşlar katmak istiyoruz.
  Öncelikle Aday Laboratuvarları olarak adaylara fırsat eşitliği sağlayabilmek adına ulaşılabilir olmayı sağlıyoruz. Aşağıda yer alan butonlardan staj/iş başvuru formlarından sizin için uygun olanı doldurup, info@adaylab.com mail adresine iletmenizi istiyoruz.

  Ardından her pozisyonumuz için belirlemiş olduğumuz yetkinlik, temel bilgi/beceri değerlendirmemizi gerçekleştiriyoruz ve pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaylardaki uygunluğunu baz alarak değerlendirme yapıyoruz. Değerlendirmenin ardından pozisyon ile ilgili en uygun adayları belirliyor ve “ailemize yeni katılan” çalışma arkadaşlarımız için oryantasyon programlarımızı başlatıyoruz.

  İŞ BAŞVURU FORMU - STAJ BAŞVURU FORMU

  AİLEYİZ